کاربران گرامی، با توجه به به‌روزرسانی سایت، در صورتی که هنگام استفاده به مشکلی برخورد کردید، لطفا با پشتیبانی سایت در ارتباط باشید.

منو

راهنمای خرید از سایت

کلیه ارزهای داخل سایت را می‌توانید به همین روش و در صورت موجود بودن، خریداری کنید.

برای خرید از سایت به مانند تصاویر زیر عمل کنید:

1. وارد شدن به حساب کاربری و رفتن به صفحه اصلی سایت

2. کلیک بر روی «تومان ایران» در ستون سمت راست و سپس انتخاب ارز مورد نظر برای خرید در ستون سمت چپ

3. پس از هدایت به صفحه خرید، وارد کردن مقدار مورد نیاز جهت خرید، به عنوان مثال ۱۰ دلار، کلیک بر روی آیکون کیف پول در فیلد شماره کارت و انتخاب شماره کارت وریفای شده که وسط آن ستاره دار است، سپس پر کردن سایر فیلدهای مشخص شده در تصویر زیر (دقت کنید اگر حساب شما وریفای شده باشد، سایر فیلدهای بخش مشخصات به جز فیلد تلفن همراه، به صورت خودکار پر شده هستند) و در نهایت بر روی «تعویض» کلیک کنید.

4. در این مرحله سفارش خود را کنترل کرده تا چیزی اشتباه نباشد. دقت کنید که مسئولیت ورود اطلاعات اشتباه و غلط جهت دریافت ارز خریداری شده به عهده مشتری خواهد بود و ارزها به هیچ عنوان قابل برگشت نیستند. تیک قبول «شرایط و ضوابط» را زده و بر روی «ثبت سفارش» کلیک کنید.

5. در این مرحله مبلغ نهایی به شما نمایش داده خواهد شد و با کلیک بر روی «انجام پرداخت» به صفحه درگاه پرداخت آنلاین هدایت خواهید شد. دقت کنید همان‌گونه که نوشته شده است، در صفحه درگاه به مبلغ شما ۱۵۰۰ تومان به عنوان کارمزد درگاه افزوده خواهد شد که ارتباطی با سایت «اکسچنجر دات آی آر» ندارد.

6. در صفحه پرداخت آنلاین فیلدهای مورد نظر را پر کرده و بر روی «پرداخت» کلیک کنید.

7. پس از بازگشت به سایت و در صورتی که مشکلی در پرداخت شما وجود نداشته باشد با صفحه‌ای مانند تصویر زیر روبرو خواهید شد که در آن پیام «سفارش کامل شد» خواهید دید. (در صورتی که با کارتی غیر از کارت وریفای شده در سیستم خرید کنید، سفارش شما مسدود می‌گردد). در این صفحه «شماره تراکنش پرداختی» همان شماره پیگیری پرداخت شما در درگاه آنلاین و «شماره تراکنش دریافتی» در واقع شماره پیگیری ارز خریداری شده می‌باشد.

توجه : برای فروش به سایت کافی است مراحل انتخاب ارزها را برعکس انجام دهید.

اپراتور آفلاین است
2021/10/28, 05:51
اپراتور آفلاین است
۱۴۰۰/۰۸/۰۶, ۰۵:۵۱