منو

مشتریان عزیز! با توجه به شرایط موجود در خدمات آنلاین، امنیت معاملات می‌تواند به خطر بیفتد. برای جلوگیری از این موضوع، توصیه می‌کنیم که قوانین تبادل ارز الکترونیکی زیر را بخوانید:

  • هویت افراد را هنگام دریافت ریال و تومان، همواره مورد بررسی و تائید قرار دهید. این کار را می‌توانید از طریق تماس با شماره همراه، تماس با تلفن ثابت یا با درخواست مدارک انجام دهید.
  • هنگام پر کردن فیلد “شماره حساب” بسیار مراقب باشید. اگر اشتباه کنید، بدین معناست که پول خود را بدون امکان بازگشت به آن ارسال کرده‌اید.
  • هرگز با استفاده از سیستم‌های پرداخت الکترونیکی “غیرقابل برگشت” به شخصی وام و قرض ندهید. در این مورد، امکان بروز خطر بسیار بالا است.
  • اگر به شما پیشنهاد می‌شود پرداختی را به شیوه‌ای متفاوت از آنچه که در دستورالعمل‌های استفاده از سرویس ما مشخص شده است، انجام دهید، آن را نادیده گرفته و سریعا این مورد را گزارش کنید. تنها به روش و دستورالعمل گفته شده پیش رفته و پرداخت‌های خود را انجام دهید.
  • معاملات را تنها از طریق حساب‌ها بانکی متعلق به خودتان انجام دهید. در مواردی پیش آمده است که در هنگام استفاده از حساب‌های بانکی دیگران، بعدا مشخص شده است که آن حساب متعلق به یک فرد کلاهبردار و تحت پیگرد قانونی بوده است و شما نیز مجرم شناخته خواهید شد.
  • اگر ایمیلی دریافت کردید و اطلاعاتی در آن بود که به آن مشکوک بودید، با پشتیبانی تماس گرفته و آن‌ها را در جریان قرار دهید.

ما هیچ‌گاه در خدمات خود به کسی وام نمی‌دهیم و از کسی درخواست وام نمی‌کنیم. هدیه و پاداش درخواست نمی‌گردد. اگر پیام و ایمیلی حاوی این موضوعات و موضوعات مشابه دریافت کردید، سریعا از طریق پشتیبانی خدمات با ما تماس گرفته و جزئیات ایمیل و پیام را در اختیار ما قرار دهید.

مراقب پول خود باشید!

اپراتور آفلاین است
2022/09/27, 19:21
اپراتور آفلاین است
۱۴۰۱/۰۷/۰۵, ۱۹:۲۱