با توجه به تغییرات صورت گرفته، کلیه کاربران موظف به ثبت نام مجدد و انجام کلیه مراحل احراز هویت و تائید کارت بانکی می‌باشند.

۱. موافقت نامه.
این توافق بین سایت اکسچنجر دات آی آر به عنوان سرویس مبادله ارزی و ارائه خدمات ارزی آنلاین از یک سو و مشتری به عنوان کسی که از این خدمات استفاده می‌کند از سوی دیگر منعقد می‌گردد.

۲. لیست شرایط.
2-1. تعویض ارزهای الکترونیک – سیستم خودکار خرید و فروش که توسط ما در سایت ارائه می‌گردد.
2-2. مشتری – یک شخص حقیقی که با قبول شرایط سایت، اقدام به خرید و فروش در سایت می‌نماید.
2-3. ارز الکترونیک – نوعی از ارز که تنها در داد و ستدهای بازارهای مجازی استفاده شده و تعریف فیزیکی ندارد.
2-4. فرم – اطلاعاتی که توسط مشتری برای استفاده از وجوه قراردادی در قالب الکترونیکی ارسال شده و نشان می‌دهد که او شرایط استفاده از خدمات ارائه شده را در اینجا می‌پذیرد.

۳. شرایط و ضوابط قرارداد.
این قوانین به صورت شرایط پیشنهاد عمومی هستند که در زمان ارائه یک درخواست توسط مشتری به اجرا در می‌آیند و یکی از اجزای اصلی این توافق است. اطلاعات در مورد شرایط ارسال درخواست که توسط وب‌سایت تعیین شده است، یک پیشنهاد عمومی است. بخش اصلی این توافق‌نامه نشان می‌دهد که مشتری با ثبت سفارش در سایت، با کلیه قوانین و مقررات سایت موافق بوده و به آن‌ها احترام می‌گذارد. زمان، تاریخ و پارامترهای برنامه به طور خودکار توسط وب‌سایت تا پایان ارسال درخواست توسط مشتری ایجاد می‌شود. قوانین باید توسط مشتری تا پایان بازه مشخص شده هر سفارش پذیرفته شود. توافق‌نامه خدمات از لحاظ دریافت ارز دیجیتال به ازای مبلغ مشخص شده در سفارش از سوی مشتری به موجب جزئیات مندرج شده توسط وب‌سایت، اعمال می‌گردد. معاملات ارزهای دیجیتال مطابق با قوانین، مقررات و قالب سیستم‌های پرداخت الکترونیکی است. این موافقت‌نامه از زمان ایجاد هر سفارش تا زمان پایان همان سفارش برای هر یک از طرفین معتبر می‌باشد.

۴. موارد قرارداد.
با استفاده از امکانات نرم‌افزاری موجود، وب‌سایت متعهد می‌گردد پس از ارسال درخواست توسط مشتری، مبادله و تعویض ارزها را با یکدیگر با در نظر گرفتن کارمزدی مشخص که در هنگام ثبت سفارش به اطلاع مشتری می‌رسد، انجام دهد. وب‌سایت موظف است مبالغ را به حساب مشخص شده توسط مشتری که در سفارش ثبت شده است انتقال دهد.

۵. مقررات اضافی.
5.1. اگر دریافت مبالغ با آن چیزی که در درخواست مشتری ثبت شده است متفاوت باشد، وب‌سایت سفارش را به حالت تعلیق درآورده و پس از گذشت ۲۴ ساعت با کسر هزینه‌های انتقال، مبلغ به حساب واریز کننده وجه (ارزی و ریالی) بازگشت داده خواهد شد.
5.2. اگر انتقال وجه (ارزی و ریالی) به حساب مشتری بیش از ۷۲ ساعت کاری زمان ببرد، مشتری این حق را دارد که درخواست لغو سفارش را بنماید، در این صورت مبلغ اولیه باید به حساب مشخص شده در سفارش توسط مشتری، بازگردانده شود.
5.3. اگر به دلیل خطای سیستم پرداخت، تأخیری در انتقال وجوه ارزی به حساب مشخص شده توسط مشتری وجود داشته باشد، وب‌سایت مسئولیتی در قبال آسیب ناشی از آن به دلیل تأخیر ندارد. در این مورد، مشتری موافقت می‌کند که تمام مشکلات به سیستم پرداخت ارجاع می‌شود.
5.4. اگر با دستکاری در جریان‌های ارتباطی و یا تأثیرگذاری در کد نرم‌افزار به منظور کاهش عملکرد وب‌سایت، برنامه به حالت تعلیق درآمده و انتقال پول با مشکل مواجه شود، مشتری می‌تواند با انتقال مجدد موافقت نکند. او حق دارد که سفارش را لغو کرده و ارز دیجیتال باید به حساب مشخص شده توسط مشتری برگردانده شود.
5.5. در مورد استفاده از خدمات وب‌سایت، مشتری کاملا موافق است که وب‌سایت مطابق با این قوانین برای دستیابی به ارز دیجیتال و تضمین‌های گفته شده برای مشتری فعالیت می‌کند و هیچ مسئولیتی اضافی در برابر مشتری نخواهد داشت. بر این اساس، مشتری نباید مسئولیت اضافی را به وب‌سایت تحمیل کند.
5.6. مشتری موافقت خود را با قوانین قابل اجرا و نه از بین بردن جریان‌های ارتباطی و همچنین ایجاد موانعی برای عملکرد عادی برنامه، اعلام می‌کند.
5.7. مسئولیت هرگونه اشتباه در وارد کردن اطلاعات حساب‌های ارزی در هنگام خرید ارز، بر عهده مشتری بوده و وب‌سایت هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال این‌گونه اشتباهات ندارد.
5.8. مشتری موظف است کلیه اطلاعاتی که سایت از او می‌خواهد را به صورت کاملا شفاف و بدون هرگونه جعل و دستکاری در اختیار وب‌سایت قرار دهد.
5.9. مشتری موافقت می‌کند که تنها با اطلاعات و مشخصات واقعی در سایت فعالیت کرده و می‌کند. در غیر این صورت وب‌سایت می‌تواند کلیه سفارشات مشتری را معلق کرده و دسترسی او را تا زمان روشن شدن وضعیت، به سایت مسدود نماید.

۶. دوره ضمانت
به مدت ۷۲ ساعت کاری از زمان ارسال سفارش، وب‌سایت متعهد است که مبالغ ریالی را پرداخت نماید.

۷. احتمالات
در مواردی که شرایط غیر منتظره‌ای رخ دهد که نیاز به بررسی داشته باشد، کلیه عملیات به حالت تعلیق درآمده و تا کسب نتیجه نهایی، عملی انجام نخواهد شد. در این مدت وب‌سایت مسئول تعهدات عقب افتاده نمی‌باشد.

۸. فرم توافق
هر دو طرف قرارداد یعنی سایت و مشتری، این توافق را به عنوان یک توافق کتبی امضاء شده می‌پذیرند.

۹. استفاده از کارت‌های بانکی
هر مشتری موافقت می‌کند که تنها از کارت‌های بانکی خود که در سیستم به صورت تائید شده، ثبت شده‌اند استفاده کند. استفاده از کارت‌های بانکی دیگر هنگام خرید باعث مسدود شدن آن سفارش و برگشت وجه پس از ۲۴ ساعت به حساب کارت مبدا و با کسر هزینه انتقال می‌باشد.

۱۰. ادعاها و اختلافات
هرگونه ادعایی از سوی مشتری تنها از طریق ایمیل ارسال خواهد شد. این آدرس ایمیل در صفحه تماس با ما و یا در بخش هدر سایت قابل دسترسی می‌باشد.

۱۱. عملکرد تعویض ارز
11.1. انجام موارد غیرقانونی و خارج از محدوده وب‌سایت، به طور کلی ممنوع بوده و مشتری موافقت می‌کند که در صورت انجام چنین عملیاتی از سوی او این کار جرم محسوب شده و به مراجع ذی‌صلاح ارجاع داده خواهد شد.
11.2. در صورت عدم توانایی برای انجام سفارشات به طور خودکار، به دلایلی مانند عدم ارتباط، فقدان وجوه یا اطلاعات نادرست مشتری، پول در ۲۴ ساعت آینده به حساب منتقل می‌شود و یا به حساب مشتری برگشت می‌گردد اما هزینه کمیسیون از آن کسر خواهد شد.
11.3. در صورت درخواست، وب‌سایت حق دارد اطلاعات مربوط به کاربران، انتقال ارزهای الکترونیکی به حساب اشخاص و شرکت‌ها، مدیریت سیستم‌های پرداخت و همچنین قربانیان تقلب در این سیستم‌ها را در اختیار پلیس فتا و مراجع قانونی و ذیصلاح قرار دهد.
11.4. مشتری موافقت می‌کند، تمام اسنادی که هویت او را کاملا تأیید می‌کند، در صورت سوء ظن به تقلب و پولشویی ارائه کند.
11.5. مشتری موافقت می‌کند هیچ‌گونه صدمه‌ای به نرم‌افزار سایت وارد نکرده و در صورت انجام این کار عواقب آن بر عهده آن شخص خواهد بود.

۱۲. سلب مسئولیت
وب‌سایت حق دارد از امضای این قرارداد خودداری کند و درخواست را بدون توضیح انجام دهد. این بند با توجه به شرایط هر مشتری اعمال می‌شود.

۱۳. Risks Acknowledgment
Offered goods and services are not provided on order of a person or company, who runs WebMoney Transfer systеm. We are an independent entity providing services and making decisions about pricing and offers ourselves. Companies, running WebMoney Transfer systеm do not receive any commission, interest fees or any other awards/refunds for the provided goods or services and are not liable for our activities.

Verification done by WebMoney Transfer systеm only confirms the accuracy of our contact details and prove the identity. Verification is performed on our own intention and doesn’t mean or show our connection with WebMoney systеm operators sales.