با توجه به تغییرات صورت گرفته، کلیه کاربران موظف به ثبت نام مجدد و انجام کلیه مراحل احراز هویت و تائید کارت بانکی می‌باشند.

100 60
۱۴۰۲/۰۱/۱۴

در سال جدید (۱۴۰۲) امکان خرید ارزهای داخل سایت از طریق شارژ کیف پول فراهم گردید. شما می‌توانید با شارژ کیف پول خود، بدون اتلاف وقت و در کمترین زمان، همچنین بدون داشتن سقف خرید ۲۵ میلیونی در درگاه بانکی، خریدهای خود را انجام دهید. این امکان به شما اجازه می‌دهد هنگام خرید، در صورتی که درگاه‌های بانکی دچار مشکل هستند بدون نیاز به هدایت به درگاه بانکی، سفارش خود را ثبت کرده و ارز مورد نیازتان را تهیه نمائید.

روش شارژ کیف پول و خرید از طریق آن:

  • ابتدا مطابق با تصویر زیر، با کلیک بر روی “تومان ایران” در ستون سمت راست و سپس انتخاب “کیف پول” در ستون سمت چپ، کیف پول خود را به میزان دلخواه تا سقف ۲۵ میلیون در روز، شارژ نمائید.

 

  • پس از انجام عملیات فوق، می‌توانید موجودی کیف پول خود را مانند تصویر زیر، در منوی حساب کاربری، بخش کیف پول مشاهده نمائید، که واحد آن نیز بر حسب “تومان” می‌باشد.

 

سپس برای خرید از طریق کیف پول، مطابق با تصویر زیر، با کلیک بر روی “کیف پول” در ستون سمت راست و سپس انتخاب ارز مورد نظر در ستون سمت چپ، خرید خود را تا سقف ۲۰۰ میلیون تومان در هر خرید، انجام دهید.